Opinie klientów o Konstantina

5.0 /6
Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.2
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
2.8
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marian, Zielona Góra 22.06.2018
Termin pobytu: maj 2018

pobyt wypoczynkowy 26.05 - 09.06.21018

Pobyt uważam za udany, organizacja przelotów i transferów bardzo dobra

6.0/6

Joanna, Nowy Sącz 21.08.2018
Termin pobytu: czerwiec 2018

Odpoczynio

Spokój,spokój i jeszcze raz spokój dla Nas to idealny wypoczynek.Plaza blisko,szeroko nie ma walki o miejsca .Chętnie wrócę ponownie. Nie ma obligacji godziniwej,kiedy chcę to jem.I tym smacznym akcentem kończę i poz

6.0/6

Andrzej, Borowo 24.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Bardzo udany pobyt na początku września

Piękna pogoda, bardzo fajna plaża, można nawet leżeć na ręcznikach [drobne kamyczki] i bardzo ciepła woda. Studio czyściutkie. Kuchnia dobrze wyposażona. Mili właściciele. Byliśmy na dwóch wycieczkach: do Meteorów i na wyspę Skiathos. Obie bardzo udane. Wycieczki warto wykupić na miejscu u rezydentek, bo we wrześniu są promocje. Podczas wycieczki na Skiathos zachwycił nas przewodnik p. Roman. Jest to już nasz kolejny wyjazd z biurem Rainbow i podziwiamy kulturę osobistą oraz profesionalizm przewodników. Już teraz przeglądamy oferty na przyszły rok. Warto kupować smaczną fetę, oliwki, oliwę i czerwone wino w plastikowych 1,5 litrowych butelkch za 3,60 euro. Greckie jedzenie jest pyszne. Warto przyjechać.

6.0/6

Ela i Grzegorz 26.07.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Udany wypoczynek

W Konstantinie spędziliśmy 5 dni. Był to pierwszy nasz wyjazd z biurem podróży i już wiemy, że nie ostatni. Pobyt oceniamy za bardzo udany. Chcieliśmy spędzić wakacje w spokoju, ciszy, bez typowego "nadmorskiego zgiełku" i to otrzymaliśmy. Agiokampos to mała miejscowość turystyczna, gdzie głównie odpoczywają Grecy. Turystów z innych krajów nie spotkaliśmy - jedynie kilku rodaków. W weekend plaża zapełniona przez okolicznych mieszkańców, ale w tygodniu na plaży pustki. W Konstantinie czysto, schludnie, kuchnia w pełni wyposażona. Restauracji nie jest zbyt wiele, ale te które są to zupenie są wystarczające - znajdziecie zarówno fast foody i restauracje "wyższej" kategorii. Jeżeli chcecie spędzić spokojne wakacje, lubicie plażować, pływać i nie oczekujecie rozrywek - to polecamy (woda w morzu oczywiście ciepła i czysta). KONIECZNIE należy wybrać się do portu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem