Opinie klientów o Calimera Delfino Beach Resort & Spa

5.5 /6
opinie
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.3
Pokój
5.5
Położenie i okolica
4.0
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wojciech, Rzeszów 21.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wspaniały wypoczynek

W hotelu przebywaliśmy w dniach 13-20.06.2024 r. Bardzo dobrze położony i utrzymany hotel. Praktycznie przy samej plaży, czystej i utrzymanej. Baseny, zwłaszcza ten dla dorosłych (spokój i cisza), czyste, nie brakowało miejsc na leżakach. Pokoje jasne i przestronne. Utrzymywane w czystości, częste zmiany pościeli i codzienne ręczników. Wyżywienie bardzo dobre i urozmaicone. Każdy wybrał coś co mu odpowiada. Obsługa miła i uczynna, spełniająca nasze prośby. Braliśmy udział w wycieczce fakultatywnej do Tunisu i Kartaginy. Wycieczka ciekawa zwłaszcza dzięki dużej wiedzy przewodniczki, która ciekawie opowiadała zarówno o historii jak i współczesności Tunezji. Polecam ten hotel mimo że przy rozwożeniu z lotniska był ostatni w kolejności i mimo odległości 60 km po objechaniu poprzednich hoteli urosło to do 100.

5.0/6

Dominika, Kraków 27.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Wakacje lipiec

Hotel zadbany. Dużo przestrzeni, dużo kwiatów i roślin zielonych. Bardzo duży wybór jedzenia. Plaża hotelowo czysta, natomiast morze pełne glonów i śmieci. Obsługa miła, ale widać, że oczekuje napiwków.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem