Opinie klientów o Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park)

5.3 /6
70 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.2
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Kasia 07.05.2022

Polecam!

Hotel odnowiony, pokoje bardzo ładne, czyste i zadbane, sprzątane codziennie:) Jedzenie przepyszne, obsługa kelnerzy, barmani, wszyscy bardzo sympatycznie i mili- nie czekający na napiwki:)Ogólnie bardzo polecam, pobyt bardzo udany nie mam się do czego przyczepić ❤️❤️❤️

6.0/6

Zdzisława, Rybnik 22.09.2020

Pobyt

Hotel ładny, czysto w pokojach i na stołówce. Obsługa bardzo dobra i miła. Dyskretna i niie narzucająca sie. Miło, że znają trochę język polski. Jedyny mankament, to że nie było herbaty do kolacji.

6.0/6

Marek 06.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Sentido Bellevue Park

Hotel nie najnowszy, czysty. Obsługa jest rewelacyjna dwoi się i troi. Jedzenie bdb. świeże, nie monotonne, każdy znajdzie coś dla siebie. Ładna plaża i basen.

6.0/6

Mirosław, Będzin 22.05.2022

ocena pobytu

Spędziliśmy osiem cudownych dni w hotelu i na wycieczkach fakultatywnych.Przewodnicy Marek i Mahmed to profesjonaliści,dzięki którym poznaliśmy historię Tunezji z Saharą i jej mieszkańcami włącznie.Wycieczki przygotowane perfekcyjnie.Polecamy wszystkim ten hotel.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem