Opinie klientów o One Resort Aquapark & Spa

5.3 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.5
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Justyna 29.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniale wakacje

wakacje cudowne hotel wspaniały pokoje jak na Tunezję bardzo ładne . codziennie sprzątane , jedzenie różnorodne , lody pyszne bardzo miła obsługa . Wszystko na 6+

6.0/6

Mateusz, Kalisz 09.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Wapniałe wakacje z dziećmi

Hotel fajny. Pokój bez zastrzeżeń. Przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Mnóstwo animacji i animatorów z Tunezji oraz polska animatorka Pani Alicja świetnie wykonywała swoją pracę. Nie podobała nam się nie mycie szklanek po drinkach i napojach (tyko płukanie) i działanie recepcji gdy było spiętrzenie gości.

6.0/6

Natalia, Czestochowa 19.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wrześniowy pobyt w Tunezji

Wyjazd pod każdym względem udany. Przepyszne jedzenie w hotelu, codzienne atrakcje, obsługa na najwyższym poziomie, uśmiechnięta i pomocna. Nie znalazłyśmy żadnych powodów do niezadowolenia. Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Ponieważ na wyjeździe byłyśmy z przyjaciółką tylko we dwie, na początku obawiałyśmy się wyjazdu do kraju o innej kulturze. Wszystkie nasze obawy okazały się jednak zupełnie niesłuszne. Tunezja jest wspaniałym kierunkiem, a bariera kulturowa dla nas była nie zauważalna. Czułyśmy się swobodnie zarówno w hotelu jak i wychodząc poza jego teren. Pani Rezydent pomocna, miła i kontaktowa. Cały wyjazd zdecydowanie na plus. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić wakacje w Tunezji.

6.0/6

Iwona, Opole 04.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Wspaniały wypoczynek

To były nasze pierwsze wakacje all inclusive, za granicą, z dojazdem samolotem. Jako że podróżowaliśmy z dwójką dzieci (2 i 7 lat), wybór padł na hotel ze zjeżdżalniami i basenem dla maluchów - One Resort Aquapark &Spa. To były najlepsze wakacje jakie kiedykolwiek spędziliśmy! Poczynając od obsługi, czystości, atrakcjach i animatorach, kończąc na jedzeniu które było bardzo różnorodne, cały czas dostępne i to w różnych punktach resortu. Polecam!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem