Wiedeń Express

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 12 opinii )
Hofburg - przepych rezydencji zimowej rodu Habsburgów • Wzgórze Kahlenberg i Sobieski • gospoda Heuriger i wieś Neustift • dolina Wachau i rejs statkiem • tajemnicze opactwo Benedyktynów w Melku • koncert muzyki rodziny Straussa i W. A. Mozarta • przejazd do Wiednia w trakcie dnia

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy. Po drodze planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicy Wiednia ok. 21.30. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Austrii rozpoczniemy od objazdu autokarem: staromiejski bulwar, zwanym "Ringiem" - zobaczymy budynki Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Dworskiego i kościoła Wotywnego, Opery Wiedeńskiej. Tego dnia w programie: spacer pięknymi uliczkami starówki - Graben i Kohlmarkt, zwiedzanie perły gotyku - katedry św. Szczepana, słynnej z kolorowych dachówek. Powrót do hotelu, krótki odpoczynek. Wieczorem dla chętnych obiadokolacja w restauracji w centrum (dodatkowo płatna ok. 25 EUR) oraz koncert muzyki rodziny Straussa i W.A. Mozarta w jednej z sal Koncertowych Wiednia (dodatkowo płatny ok.65 EUR, stroje wieczorowe). Powrót do hotelu ok. 23.00, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel - położone zazwyczaj na obrzeżach miast - (2 rozpoczęte doby hotelowe w okolicy Wiednia). Pokoje: 1-, 2- i 3 - osobowe z łazienką, TV.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja
Wyżywienie
śniadania w formie bufetu
Świadczenia
Cena podstwowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: VIE - 2 rozpoczęte doby hotelowe, 2 śniadania, ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota.
Cena podstwowa nie obejmuje: VIE/ Wiedeń EXPRESS: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok. 65 EUR/os.: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługa przewodników lokalnych w Wiedniu, TOUR GUIDE SYSTEM (system bezprzewodowego oprowadzania grup). Dodatkowo: koncert muzyki Straussa i W.A. Mozarta - ok. 65 EUR, 1 obiadokolacja - 25 EUR, wycieczka na wzgórze Kahlenberg z obiadokolacją w gospodzie Heuriger w Neustift - 32 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wieden-express/zakwaterowanie-vie
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.1
Program wycieczki
5.0
Pilot
5.0
Transport
4.7
Zakwaterowanie
4.9
Wyżywienie
3.9
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.