Opinie klientów o Wielka, meksykańska wyprawa - przelot samolotem rejsowym

5.5 /6
41 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.8
Transport
5.5
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

para 05.01.2019

Piękne wakacje!!!

Piękny kraj, wspaniali i uśmiechnięci ludzie!!! imponująca kultura i tradycja Świetna praca pilota i kierowcy dużo lepszy standard Air France niż Lotu zróżnicowany program i możliwość wypoczynku na plaży

6.0/6

MARIUSZ, OSTROWICE 14.12.2018

Niezapomniany Meksyk

znakomita wycieczka uciążliwe przeloty

6.0/6

Uczestnik 30.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Wielka Meksykańska wyprawa

Rewelacyjna wycieczka.Program rewelacyjnie dobrany i perfekcyjnie zrealizowany wraz z odpoczynkiem w Acapulco i Cancun. Wspaniała pogoda, fajna grupa i świetny przewodnik - Marcin.

6.0/6

Jagoda i Grzegorz z Warszawy 17.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Wielka, meksykańska wyprawa i BOBI

Właśnie wróciliśmy ze WSPANIAŁEJ WYCIECZKI po Meksyku („Wielka, meksykańska wyprawa”). Wycieczka trwała w dniach 04 - 18.11.2022 r. Nie przypuszczaliśmy, że będzie to jedna z największych przygód naszego życia - zabytki Meksyku WSPANIAŁE i to z każdego okresu jego historii. Jesteśmy Meksykiem zauroczeni. WSPANIAŁA grupa wycieczkowiczów, WSPANIAŁY pilot BOBI, WSPANIAŁA pogoda – to wszystko dało SUPER przeżycia, którymi żyjemy po dziś dzień wspominając atrakcje jakie mieliśmy każdego dnia. Program bardzo intensywny, bardzo dobrze zaplanowany, z kilkoma dniami wypoczynku w Acapulco i Cancun. Bardzo atrakcyjne fakultety z przejażdżką łodziami w Xochimilco (dzielnica Mexico City) w towarzystwie mariachi, rejs statkiem po zatoce Acapulco z koncertem …, kąpiel w cenote Ik Kil. Życie Indian (Azteków, Majów, …) w epoce prekolumbijskiej jest dla nas Europejczyków zdumiewające: nieznajomość koła, żelaza, a jednocześnie akty przemocy i zbrodni na niewyobrażalną skalę. Zabytki epoki prekolumbijskiej powalają znajomością architektury, astronomii, matematyki, … To wszystko w znakomity sposób, w znakomitej polszczyźnie przekazywał nam BOBI – każdej wycieczce należy życzyć tak wspaniałego i zaangażowanego pilota. Świetnie zorganizowany - CZŁOWIEK INSTYTUCJA!!! Kolejnym plusem były hotele - brawo RAINBOW za ich wybór. Autokary Scania i kierowcy – bez zarzutu. GORĄCO POLECAMY TEN WYJAZD!!!! Informacje dodatkowe: Bezpiecznie. Temperatury w pierwszej połowie listopada w Meksyku takie jak w Polsce latem – 21-28°C, a nawet 37°C (w Acapulco). Wycieczki w okresie późno-jesiennym i zimowym to konieczność zabrania ciepłych ubrań na wylot i powrót do kraju.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem