Wielkanoc w Chorwacji

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 /6 ( 1 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Tradycje wielkanocne w Chorwacji ● Hvar – mistyczna procesja, niematerialne dziedzictwo UNESCO ● Uroczyste śniadanie wielkanocne ● Najpiękniejsze miasta Dalmacji – Split, Trogir, Szybenik, Zadar ● Poniedziałek Wielkanocny w Gračišće – czyli w Lany Poniedziałek wino zamiast wody ● Motovun, Porecz i Rovinj – malownicze miasteczka Istrii

Terminy i ceny wycieczki 1

1 970 zł
( za osobę / 9 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię do Chorwacji. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

Przyjazd do Szybenika, który jest najstarszym miastem Chorwatów. W odróżnieniu od innych dalmatyńskich miast, budowanych przez Ilirów, Greków, czy Rzymian, został założony w IX w. przez chorwackich królów. Zobaczymy arcydzieło architektury światowej – gotycko-renesansową katedrę Św. Jakuba znajdującą się na liście UNESCO, zbudowaną w całości z kamienia. Katedrę zdobi 71 realistycznych rzeźb głów ludzkich wykonanych przez budowniczego katedry Juraja Dalmatinca, bardzo realistycznie przedstawiających ówczesnych mieszkańców Szybenika. Starówka Szybenika z licznymi wąskimi kamiennymi uliczkami i malowniczymi schodkami to miejsce pełne uroku i fascynującej atmosfery. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ ***
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja i bar.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Naszym zdaniem: lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu. Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (6 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje, w tym śniadanie wielkanocne, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide, bez taksy klimat.) - ok. 125 EUR/os.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wielkanoc-w-chorwacji/zakwaterowanie-cwe
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.0

Ocena ogólna tej wycieczki

4.5
Program wycieczki
5.0
Pilot
5.5
Transport
4.0
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
4.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.