Włochy - Buongiorno Mezzogiorno!

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
3.9 /6 ( 11 opinii )
Buongiorno Mezzogiorno! - 8 lub 15 dni • Castel del Monte - potęga Fryderyka II • San Giovanni Rotondo - wspomnienie Ojca Pio • Vieste - to co najpiękniejsze na Półwyspie Gargano • Wyspy Tremiti - niepowtarzalny cud natury w Parku Narodowym Gargano • Alberobello - królestwo truli • Bari - historia z Boną związana • Lecce - barokowa Florencja• Groty Castellna – najpiękniejsze groty Apulii, Campi Freglrei – zapomniany super wulkan

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Przylot do Neapolu, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w ok. Neapolu, nocleg. (Trasa ok. 60 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Castel del Monte, gdzie znajduje się tajemniczy zamek. W programie zwiedzania zamek Fryderyka II, który oglądany z lotu ptaka w niczym nie przypomina średniowiecznej warowni. Jest to idealna konstrukcja wpisana w liczbę 8. Po południu przejazd do miejscowości Barletta, gdzie będziemy podziwiać kolejny zamek normandzko-szwabski jak również piękną katedrę w stylu gotyckim, złożoną z różnych elementów. Po południu proponujemy degustację produktów lokalnych. Następnie przejazd na nocleg do hotelu w ok. San Giovanni Rotondo (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 380 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/ *** klasy turystycznej, położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 7 rozpoczętych dób hotelowych: ok. San Giovanni Rotondo (2), ok. Bari (2), Neapol/ Castellammare di Stabia (3).
Do dyspozycji gości
recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje
skromnie urządzone 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (5), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.

Wycieczki lokalne: degustacja pizzy neapolitańskiej ok. 25 EUR.

Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2016 r. i mogą ulec zmianie.

Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej.
- niepełnosprawnych - bilety ulgowe/bezpłatne za okazaniem legitymacji ze stopniem inwalidztwa.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 3.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wlochy-buongiorno-mezzogiorno/zakwaterowanie-rlb
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
3.9 Ocena ogólna tej wycieczki
4.4
Program wycieczki
3.5
Pilot
3.8
Transport
4.0
Zakwaterowanie
4.0
Wyżywienie
4.2
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.