Opinie klientów o Hotel Dolomiti

5.0 /6
opinie
Obsługa hotelu
5.2
Pokój
3.7
Położenie i okolica
4.0
Położenie wzgl. stoków i wyciągów
4.3
Rezydent
6.0
Teren narciarski w okolicy
4.8
Wyposażenie strefy wellness
4.0
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

ELŻBIETA, GDANSK 28.01.2020

Dobra lokalizacja dla narciarzy

Bardzo dobre miejsce wypadowe dla narciarzy. Komunikacja skibusami na tyle sprawna, że można spokojnie dojechać nie tylko do pobliskich wyciągów ale także dalszych w regionie (np. San Pellegrino). Hotel skromny i czysty. Smaczne obiadokolacje i kameralna atmosfera. Blisko do supermarketu, jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych zakupów. Przechowalnia na narty wyposażona w suszarkę do butów narciarskich.

5.5/6

IGNACY, PRUSZKÓW 30.03.2016

Jakość za rozsądną cenę

To nic, że przy szosie, wieczorem, po nartach, na Via Dolomiti panuje względny spokój. Kuchnia jak u Mamy. Do wyciągu Catinaccio można na piechotę. Dobra (na 4) komunikacja z resztą regionu. Idealne miejsce na wyjazd narciarski. Ale jak ktoś szuka kurortu, musi szukać gdzie indziej.

4.0/6

Mirosława, Poznań 08.03.2022

Udany wyjazd

Hotel ma zarówno swoje dobre jak i słabsze strony. Bardzo pozytywnie oceniam jakość wyżywienia i ogólnie miłą atmosferę. Do słabych stron zaliczam brak możliwości regulacji temperatury w pokoju (zepsuty termoregulator) oraz pojawiający się sporadycznie brak ciepłej wody. Pozytywną stroną lokalizacji jest bliskość przystanków skibusa w różnych kierunkach oraz sklepu, negatywną - hałas dobiegający z ruchliwej Strada Dolomiti,
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem