Opinie klientów o Włoskie Siostry - Toskania i Umbria - Dla wygodnych

5.1 /6
82 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.6
Transport
5.2
Wyżywienie
3.9
Zakwaterowanie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Szczecn 29.04.2014

Urzekła mnie Toskania

To była dopiero moja druga wyprawa z Rainbow, ale bardzo udana. Przepisem na sukces tej wycieczki były nie tylko piękne krajobrazy, których w Toskanii nie brakuje, ale również niesamowita, ciepła, otwarta pilotka (Pani Agata niech nam żyje sto lat !!!), a także bardzo mili kierowcy, którzy bezpiecznie i cało i bez żadnych szaleństw dowieźli nas w obie strony, a nawet chętnie robili herbatę w środku nocy, kiedy staliśmy w korku na autostradzie. Program wycieczki - bardzo intensywny, nie pozwalał się nudzić, degustacja lokalnych produktów u Pani Joanny - trafiona w 100 %, zarówno organizacyjnie, kulinarnie jak i towarzysko - bo podczas degustacji cała wycieczka mogła w końcu usiąść i "się zapoznać". Nie sposób opisać tych wszystkich pięknych krajobrazów i niesamowitej architektury, bo to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Nie żałuję, że wybrałam się tam we wrześniu - bo pogoda była idealna na zwiedzanie, nie było upałów. Organizacyjnie Rainbow spisał się na medal. Małym minusem były skromne pokoje w hotelach, jakieś tam drobne usterki, ale to raczej wina mentalności Włochów, a nie organizatora.

6.0/6

Joanna, 19.09.2019

sympatyczne siostry:)

Toskania i Umbria w pigułce-rewelacyjna desytnacja. Genialna kawa, super widoki,rewelacyjne lody,cudowne zabytki, świetne jedzenie...

6.0/6

Katarzyna, Toruń 10.08.2014

Bardzo fajna wycieczka

Toskania i Umbria to wycieczka dla tych, którzy chcą poznać Wlochy z perspektywy malych klimatycznych miejscowosci z urokliwymi uliczkami i dobrym winem oraz smacznymi lokalnymi produkatmi. Widoki toskańskie przepiękne.

6.0/6

Jarosław, Białystok 28.03.2014

Toskania i Umbria

Bardzo było miło po paru latach przerwy wrócić do Włoch. Cudowne krajobrazy Toskanii i Umbrii, zapach wina i świetna pilotka sprawiły, że mój wyjazd z żoną zmienił się ze zwiedzania w ekscytującą romantyczną podróż. Wycieczkę wybieraliśmy pod kątem, aby jak najmniej powtarzały się miejsca, które już wcześniej widzieliśmy. W taki sposób trafiliśmy na śliczne, małe i stare miasteczka, które nas zauroczyły i spowodowały, że w drodze powrotnej po przekroczeniu granicy już tęskniliśmy za włoskim klimatem. Dzięki za te wrażenia i za super organizację.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem