Wstęp do raju

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Casuarina Resort & Spa objazd Wstęp do raju
5.5 /6 ( 1 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem
Półwysep Le Morne Brabant • wulkan Piton de la Fournuaise•- "Welon Panny Młodej" i "Nos Wołu" • wypoczynek na turkusowej lagunie • tropikalna dżungla i architektura • ciekawe sporty wodne • spacer po dnie oceanu, przeszklona łódź podwodna • cyrki powulkaniczne

Terminy i ceny wycieczki 1

10 499 zł
( za osobę / 12 dni )

Dla terminu: 06.03.2019, brak opcji przedłużeniowej

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot na Mauritius z przesiadką w jednym z portów europejskich.

Dzień 2

Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie zgodnie z rozpoczęciem doby hotelowej w danym hotelu. Dzień wolny na aklimatyzację i plażowanie.

Informacje dodatkowe

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na Mauritius i do Warszawy (z przesiadką w jednym z portów europejskich), transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 dób hotelowych na Mauritiusie, 3 doby hotelowe na Reunion), wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy, pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, rejs katamaranem, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok. 235 EUR/os.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wstep-do-raju/casuarina-resort-and-spa-objazd-wstep-do-raju
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
6.0
Pilot
6.0
Transport
6.0
Zakwaterowanie
6.0
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.