ikona-burger
napis-rainbow
ikona-Ukrainaikona-telefon
Port Luis, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Port Luis
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Port Luis wakacje

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Port Luis
Samolot
państwo kraj
flaga
Mauritius
Region: Port Luis
Waluta: MUR
Powierzchnia: 43 km 2
Liczba ludności: 156,720
Port Louis to malownicza stolica wyspy Mauritius – egzotycznego raju, który pokocha każdy miłośnik wakacji w stylu all inclusive. Przepiękne plaże, krystalicznie ciepła woda i rozległa promenada Caudan Waterfront, przy której znajdziesz całą moc barów, kafejek i restauracji, dzięki którym Twój wypoczynek będzie jeszcze bardziej relaksujący. W Port Louis możesz również uczestniczyć w wyścigach konnych – to tu znajduje się jeden z najstarszych na świecie torów wyścigowych, jak i zachwycić kolonialną architekturą starówki. Mauritius w Port Louis smakuje najlepiej. Rozkoszuj się nim, rezerwując swoje wakacje na last minute!

Opinie o Port Luis:

5.3/6
Ocena ogólna Port Luis
6.0 / 6
Stolica Mauritiusa

Idealne miejsce aby ruszyć nawet samego środkami transportu publicznego aby aktywnie spędzić dzień i zobaczyć najciekawsze punkty tego miasta. Przecież często się mówi, że odwiedzenie jakiegoś kraju bez pobytu w stolicy to tak jakby nie odwiedzić tego kraju !Dodał(a):
Adam, 2020.03.03
4.5 / 6
Port luis

<P>Duża ilość ośrodków turystycznych oraz fajne plaże.</P> <P>Do stolicy można podjechać na zakupy pamiątek. Sama stolica niczym specjalnym nie urzeka.</P>Dodał(a):
DAWID KRYSTIAN, ZABRZE, 2018.12.14