Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot samolotem rejsowym na Mauritius (z przesiadką).

Dzień 2

Dzień 2

Przylot na Mauritius, transfer do hotelu. Zakwaterowanie zgodne z rozpoczęciem doby hotelowej. Dzień wolny na odpoczynek i aklimatyzację. Wakacje na Mauritiusie to doskonały pomysł na spędzenie europejskiej zimy w ciepłym, przyjemnym klimacie. Wyspa ma naprawdę wiele do zaoferowania. Oprócz cudownych plaż z jasnym, mięciutkim piaskiem i turkusową wodą zobaczymy rafy koralowe, tropikalne rośliny, ciekawe zwierzęta i liczne osobliwości przyrody, jak chociażby siedmiokolorową ziemię w okolicach wzgórza Chamarel. Wieczorem obiadokolacja.

Dzień 3

Dzień 3

Śniadanie. Zwiedzanie Port Luis, stolicy wyspy zaczniemy od Aapravasi Ghat - zespołu budynków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2006 roku, które w latach 1834-1923 służyły jako brama wejściowa dla imigrantów zarobkowych z Indii. To jedno z niewielu tego typu miejsc na świecie. Dalej pojedziemy zobaczyć cytadele Fort Adelaide, z twierdzy z 1834 roku rozpościera się piękny widok na stolicę i otaczające je góry Moka. Następnie przejazd przez centrum miasta z kolonialną architekturą m.in. teatr i budynek parlamentu. Zobaczymy także słynne Blue Penny Museum, poświęcone historii i sztuce wyspy. Kolekcja obejmuje zabytkowe mapy morskie, obrazy, rzeźby, ryciny i znaczki, w tym przykłady słynnych znaczków pocztowych o nominale jednego i dwóch pensów wyemitowanych w 1847 r. na Mauritiusie. Znaczki te, wydrukowane w ilości 500 sztuk techniką druku wklęsłego, uważane są przez filatelistów za jedne z najcenniejszych na świecie, a niezwykłości dodaje fakt, że najprawdopodobniej zachowało się już tylko 27 egzemplarzy na całym świecie. Wizyta w Caudon Water Front – współczesnym centrum miasta i czas wolny na placu targowym, gdzie można kupić świeże owoce i warzywa, ale również pamiątki w atrakcyjnej cenie. Na koniec dnia zobaczymy Eureka House, XIX-wieczny, kolonialny dom zbudowany w 1830 roku. Przepięknie położony nad rzeką Moka, stanowi przykład bogactwa arystokracji. Posiada 109 drzwi i okien. Dziś stanowi muzeum, które jest pięknie wkomponowane w ogrody w stylu angielskim i pobliski wodospad. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 60 km).

Dzień 4

Dzień 4

Śniadanie. Na początek udamy się do najstarszego ogrodu botanicznego na południowej półkuli i jednego z najpiękniejszych w tej części świata, zajmującego powierzchnię 33 ha. Warto zwrócić uwagę na przepiękne okazy wiktorii królewskiej, rośliny wodnej występującej głównie w dorzeczu Amazonki, której liście dochodzą do 3 m średnicy. Następnie wizyta w muzeum cukru. Zwiedzając muzeum poznamy historię Mauritiusa oraz poznamy tajniki procesu produkcji cukru. Będzie okazja do degustacji różnych słodkości i najlepszego rumu na wyspie. Na koniec udamy się do domu kolonialnego Labourdonnais – miejsce to odkryje przed nami XIX wieczny styl życia elity Mauritiusa. Piękny, odrestaurowany dom wybudowany w 1859 roku kryje wiele tajemnic, a otoczenie i przepiękny ogród z tropikalną roślinnością jest wizytówką lokalnego dziedzictwa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 40 km).

Dzień 5

Dzień 5

Po śniadaniu udamy się do Trou-aux Cerfs - nieaktywnego krateru wulkanu i najwyższego punktu miasta Curepipe, które zamieszkuje ok 80 000 ludzi. Naukowcy uważają, że wulkan w każdej chwili może się obudzić. Tego dnia odwiedzimy również park Casela, gdzie na 14 ha endemicznego lasu będziemy mogli zobaczyć egzotyczne zwierzęta min. lwy, nosorożce, antylopy, żyrafy. Następnie przejedziemy w okolice Chamarel. Osobliwością tego miejsca jest ziemia mieniąca się wieloma pastelowymi kolorami. Całość stanowi piękny obraz stworzony wprost przez sama naturę. Okolice Chamarel znane są także z uprawy kawy arabica i jednego z najpiękniejszych na wyspie wodospadów. Zwiedzanie zakończymy wizytą na najbardziej wysuniętej na zachód części wyspy - półwyspie Le Morne Brabant. To urzekające miejsce zostało w 2008 r. wpisane na listę UNESCO. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 150 km).

Dzień 6

Dzień 6

Po śniadaniu pojedziemy do Ganga Talao, położonego na wysokości ok 600 m n.p.m. jeziora wulkanicznego, gdzie znajduje się najbardziej święte miejsce w religii hinduskiej na Mauritiusie, świątynia poświęcona Shivie. Następnie udamy się na pobudzającą zmysły wycieczkę na plantację herbaty, gdzie zobaczymy proces jej produkcji i spróbujemy różnych gatunków tego napoju w malowniczo położonej restauracji. Po drodze zobaczymy także uprawy wanilii i odkryjemy jak wytwarza się rum znanej marki St Aubin. Kolejnym punktem programu będzie Gris Gris – najbardziej na południe wysunięty punkt na wyspie, gdzie majestatyczne fale oceanu, efektownie rozbijają się o wulkaniczne klify. Na koniec wizyta w La Vanille Crocodile Park, malowniczym rezerwacie przyrody, gdzie spotkamy krokodyla nilowego, żółwia olbrzymiego oraz zobaczymy kolekcję przepięknych motyli i owadów. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 150 km).

Dzień 7-8

Pobyt w wybranym hotelu – czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne lub skorzystanie z dodatkowych wycieczek fakultatywnych. Proponujemy pływanie z delfinami, rejsy na pobliskie wyspy lub nurkowanie na pięknych rafach. Pełną listę wycieczek przedstawi pilot na miejscu.

Dzień 9

Dzień 9

Po śniadaniu czas wolny. Transfer: - Klienci wybierający dodatkowy tydzień pobytu na Mauritiusie - transfer do wybranego hotelu, - Klienci powracający do Polski - transfer na lotnisko i lot do Polski. Przylot do Polski według rozkładu.

Uwagi do programu

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Uwaga: wyżywienie w formule All Inclusive obowiązuje tylko na terenie hotelu. Wyżywienie poza hotelem podczas części objazdowej we własnym zakresie.

Wycieczki fakultatywne podczas objazdu

Wycieczki lokalne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (ceny orientacyjne)


Kolorowy Zachód – Mauritius w Pigułce
„Mauritius został stworzony, zanim powstał raj i posłużył jako model jego budowy” – stwierdził Mark Twain podczas swojego pobytu na wyspie. Podczas tej wycieczki zobaczymy największe atrakcje Mauritiusa i w pełni zrozumiemy zachwyt pisarza! Odwiedzimy Park Casela, gdzie czeka nas ekscytujące safari. Na 14 ha endemicznego lasu zobaczymy egzotyczne zwierzęta na wybiegach: lwy, nosorożce, antylopy czy żyrafy – dla chętnych możliwość nakarmienia żyraf. Następnie przejedziemy w najbardziej naturalny region wyspy, czyli okolice Chamarel. Osobliwością tego miejsca jest unikalna Ziemia Siedmiu Kolorów mieniąca się wieloma pastelowymi odcieniami. To niesamowity obraz stworzony przez samą naturę! Okolice Chamarel znane są także z uprawy kawy arabica i jednego z najpiękniejszych na wyspie wodospadów, który będziemy podziwiać z punktu widokowego. Zwiedzanie zakończymy wizytą na najbardziej wysuniętej na zachód części Mauritiusa - półwyspie Le Morne Brabant. To najbardziej rozpoznawalne miejsce wyspy zostało w 2008 r. wpisane na listę UNESCO.
Cena – ok. 130 EUR/os.

Mistyczna wycieczka
Zapraszamy na fantastyczną wycieczkę, podczas której odkryjemy najbardziej klimatyczne zakątki Mauritiusa i poznamy jego różnorodne smaki. Rozpoczniemy od jeziora wulkanicznego Ganga Talao, przy którym znajduje się świątynia Shivy - najbardziej święte miejsce w religii hinduskiej na Mauritiusie. Zobaczymy tu postacie hinduskich bogów, a przy odrobinie szczęścia być może uda nam się spotkać buszujące po okolicy małpki. Następnie udamy się na pobudzającą zmysły wycieczkę na plantację herbaty, gdzie zobaczymy proces jej produkcji i spróbujemy lokalnych gatunków tego napoju w malowniczo położonej restauracji. Zatrzymamy się także na plantacji wanilii i skosztujemy rumu znanej marki St Aubin w różnych wariantach – czekoladowym, kokosowym czy też kawowym. Dotrzemy aż na sam skraj wyspy, do plaży Gris Gris – to najbardziej na południe wysunięty punkt Mauritiusa, gdzie majestatyczne fale oceanu efektownie rozbijają się o wulkaniczne klify. Zwieńczeniem wycieczki będzie wizyta w rezerwacie przyrody La Vanille Crocodile Park, gdzie pogłaszczemy żółwia olbrzymiego, zobaczymy psotne lemury i groźne krokodyle nilowe, a także kolekcję przepięknych motyli i owadów.
Cena – ok. 130 EUR/os.

Port Louis – stolica wyspy
Zwiedzanie Port Louis rozpoczniemy od Aapravasi Ghat - zespołu budynków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, które w latach 1834-1923 służyły jako brama wejściowa dla imigrantów zarobkowych z Indii. To jedno z niewielu tego typu miejsc na świecie! Dalej pojedziemy na zabytkową cytadelę Fort Adelaide, z której rozpościera się fantastyczny widok na stolicę i otaczające ją góry Moka. Następnie przejazd przez centrum miasta z kolonialną architekturą, gdzie zobaczymy m. in. teatr i budynek parlamentu. Odwiedzimy także słynne Blue Penny Museum, poświęcone historii i sztuce wyspy. Kolekcja obejmuje zabytkowe mapy morskie, obrazy, rzeźby, ryciny i znaczki, w tym przykłady słynnych znaczków pocztowych o nominale jednego i dwóch pensów wyemitowanych w 1847 r. na Mauritiusie. Znaczki te, wydrukowane w ilości 500 sztuk techniką druku wklęsłego, uważane są przez filatelistów za jedne z najcenniejszych na świecie. Czas wolny w Cauden Waterfront – współczesnym centrum miasta z licznymi sklepikami i restauracjami. Zatrzymamy się także na placu targowym, gdzie można spróbować ulicznego jedzenia i tradycyjnego napoju Alouda oraz zakupić świeże owoce, warzywa i pamiątki w atrakcyjnej cenie. Na koniec dnia zobaczymy Eureka House - XIX-wieczny, kolonialny dom zbudowany w 1830 roku. Przepięknie położony nad rzeką Moka, stanowi pamiątkę bogactwa tutejszej arystokracji. Co ciekawe, budynek posiada aż 109 drzwi i okien! Dziś mieści się tu muzeum, przepięknie wkomponowane w ogrody w stylu angielskim i pobliski wodospad.
Cena – ok. 80 EUR/os.

Adrenalina 3 w 1
Spragnieni adrenaliny? Zapraszamy na wycieczkę z dreszczykiem emocji! Nie musisz umieć latać, aby zobaczyć z lotu ptaka jedną z najpiękniejszych linii brzegowych na świecie i nie musisz umieć pływać, aby znaleźć się w podwodnym świecie raf koralowych, żółwi oraz wielokolorowych ryb. Nasz dzień pełen przygód rozpoczniemy od parasailingu (wygodna uprząż ze spadochronem podczepiona do łodzi motorowej), w trakcie którego będziemy podziwiać wyspę z powietrza. Kolejną atrakcją będzie spacer po dnie oceanu (na głębokości 2-3 metrów) w przezroczystym hełmie wypełnionym powietrzem. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć podwodny świat bez konieczności nurkowania! Czeka nas także przejażdżka na Tube Ride, czyli pontonie przyczepionym za łodzią. Zwieńczeniem wycieczki będzie przeprawa łodzią do wodospadów Grand River South-East oraz lunch na dziewiczej wyspie Ile aux Cerfs.
Cena – ok. 170 EUR/os.

Rejs po rajskich wyspach
Marzysz o błogim wypoczynku w rajskiej scenerii? Zapraszamy na rejs katamaranem! W jego trakcie zobaczymy fantastyczną linię brzegową Mauritiusa od strony oceanu, odkryjemy małe, dziewicze wysepki rozsiane wokół głównej wyspy, i zachwycimy się podwodnym światem podczas snorkelingu. Będzie czas na relaks i opalanie na pokładzie, jak i na kąpiele w lazurowej wodzie o cudownych kolorach. To również okazja do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć, które staną się hitem Waszego Instagrama!
Cena – ok. 145 EUR/os.
 
Z dziećmi
Spotkanie z delfinami

Mauritius to jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie można popływać z delfinami w ich naturalnym środowisku wodnym i iście rajskim otoczeniu. Na poszukiwanie delfinów wyruszymy szybką łodzią motorową; podczas rejsu będziemy mieli okazję nie tylko obserwować te sympatyczne ssaki, ale także wskoczyć do wody i zażyć wspólnej z nimi kąpieli! Idealnym zwieńczeniem wyprawy będzie przystanek przy nietypowej formacji Crystal Rock oraz lunch na wyspie Ile aux Benitiers.
Cena – ok. 140 EUR/os.


Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
 

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości

Recepcja 24h z lobby, restauracja, 2 bary (w tym jeden przy basenie), butik, basen zewnętrzny z tarasem słonecznym, ręczniki plażowe, leżaki i parasole przy basenie - bezpłatnie.

Wyżywienie

All inclusive soft: śniadania (7:30-10:00), lunche (12:30-14:30)i obiadokolacje (19:00-22:00) w formie bufetu. Do obiadokolacji bezpłatnie napoje bezalkoholowe, piwo i kieliszek wina domowego. Dodatkowo, w godzinach 15:30–16:30 serwowana jest popołudniowa herbata i przekąski. Do kolacji dress code - wymagane długie spodnie dla Panów i koszulki z rękawami, niedozwolone stroje plażowe i sportowe.Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym na Mauritius (z przesiadką), transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu (w zależności od wybranego terminu - 7 lub 14 dób hotelowych), wyżywienie zgodnie w wybranym hotelem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, napiwków, systemu Tour Guide (kwota ok. 249 EUR/os. płatna pilotowi imprezy), zakupu wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, oraz dodatkowych posiłków nie wliczonych w cenę imprezy turystycznej i innych wydatków osobistych.

Rajskie wakacje, Jalsa Beach Hotel & SPA

5.8/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Rajskie wakacje, Jalsa Beach Hotel & SPA
Happy Hours
Last Minute!
Galeria (6)
Rajskie wakacje, Jalsa Beach Hotel & SPA
Rajskie wakacje, Jalsa Beach Hotel & SPA
Rajskie wakacje, Jalsa Beach Hotel & SPA
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Atuty oferty

Port Luis • ptak Dodo - symbol wyspy • siedmiokolorowa ziemia • turkusowe laguny • rafy koralowe • olbrzymie żółwie w parku Casela • Wiktoria Królewska • czynny wypoczynek, nurkowanie, wędkarstwo, parasailing • możliwość wyboru jednego z dziesięciu hoteli na objeździe
Długość lotu

15 godz. 20 min.

Rodzaj wyjazdu

Objazd + wypoczynek

Termin

Potwierdzony

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym na Mauritius (z przesiadką), transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu (w zależności od wybranego terminu - 7 lub 14 dób hotelowych), wyżywienie zgodnie w wybranym hotelem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, napiwków, systemu Tour Guide (kwota ok. 249 EUR/os. płatna pilotowi imprezy), zakupu wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, oraz dodatkowych posiłków nie wliczonych w cenę imprezy turystycznej i innych wydatków osobistych.

Plan wycieczki

Wycieczki fakultatywne podczas objazdu

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze

Zła konfiguracja pokojowa

Wybierz pokój
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.5
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Martyna, Gniezno 30.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Niezapomniane egzotyczne wakacje

Hotel jest położony w pięknej zatoce gdzie jest czysta, ciepła i błękitna woda. To dobre, bezpieczne miejsce do pływania z dziećmi ponieważ woda jest spokojna, prawie nie ma fal i jest dość płytko. Plaża hotelowa utrzymana w porządku, dostępne leżaki i możliwość wypożyczenia kajaku czy sprzętu wodnego. Rano można podziwiać wschód słońca na plaży. Otoczenie hotelu, atrakcje i obsługa hotelowa jak najbardziej spełniły nasze oczekiwania. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki na nowe. Widok z pokoju mieliśmy na turkusową zatokę i piękny, zadbany tropikalny ogród. Między palmami latały kolorowe rajskie ptaki m.in. bilbil zbroczony a wieczorami duże nietoperze. W restauracji hotelowej było dobre, urozmaicone jedzenie. Do posiłków przysługiwały świeżo wyciskane soki z owoców, kawa, herbata, woda oraz napoje alkoholowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Codziennie do wyboru różne owoce, sałatki i przepyszne desery. Manager restauracji pilnował sali i wraz z przemiłymi kelnerami dbał żeby niczego nie zabrakło przy stoliku. Również pytał gości o opinie odnośnie dostępnej bazy i świadczonych usług. Na recepcji służyli pomocą m.in. można bylo wymienić walutę, zamówić taksówkę aby dojechać we wskazane miejsce na mapie. Wieczorami zapraszani byli lokalni artyści, którzy umilali czas gościom hotelu swoim śpiewaniem, graniem i tańcami. Pakiet all inclusive soft obejmował szeroką kartę dobrej jakości alkoholi. Piwo było lane przez barmana z butelki otwieranej bezpośrednio przy zamawiającym gościu. Hotel posiada basen, w którym codziennie można było aktywnie spędzić czas gdyż był organizowany aqua aerobik z trenerem. Poza tym wyspa ma do zaoferowania liczne atrakcje turystyczne (kulturowe, religijne, przyrodnicze, pola golfowe, destylarnie rumu, plantacje trzciny cukrowej, herbaty, kawy, atrakcje związane ze sportami wodnymi m.in. snorkeling, parasailing, nurkowanie itp.). Mauritius ma przepiękne krajobrazy, powulkaniczną ziemię o różnych kolorach, rafy koralowe, podwodny wodospad oraz plaże z białym piaskiem. Egzotyczna roślinność zachwyca swoją bogatą zielenią, wszędzie słychać śpiew ptaków i odgłosy zwierząt. W górach są szlaki turystyczne gdzie można uprawiać trekkingi o różnej skali trudności i podziwiać widoki. Mieszkańcy są bardzo mili i uprzejmi. Na wyspie dbają o porządek, zbierają śmieci przy drogach, remontują drogi. Jest to wyspa, na której nie idzie się nudzić.

5.5/6

Filip, Łódź 01.05.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Pierwotny raj na krańcu świata

Mauritius okazał się dla mnie czymś znacznie więcej niż tylko schronieniem przed polską zimą. Już podczas transferu do hotelu zmysły bombardowane są nowymi doznaniami. Pierwszym co może przykuć uwagę zdaje się być niesamowicie gęsta roślinność – każdy centymetr terenu, jeśli tylko nie jest pokryty drogą wydaje się gościć zielone, nieprzebrane i kłębiące się łodygi oraz liście. Oprócz klimatu przyczyną tego stanu rzeczy jest zapewne geneza wyspy, gdyż gdy uda się w końcu znaleźć miejsce, w którym można zobaczyć co kryje się pod florą – oczom ukazują się prastare, surowe, wulkaniczne skały, których oprócz samych niezwykłych kształtów gór najbardziej zachwycającą emanacją była notabene publiczna plaża Poste Lafayette. Widok spękanych i wyrzeźbionych przez ocean skał, z początku poprzerastanych niską trawą daje poczucie znajdowania się w zupełnie innym świecie. Dobrze, że hotel Jalsa znajduje się tak blisko niej, z dala od szumu i zgiełku bardziej „turystycznych” lokalizacji. Sam hotel natomiast posiada dostatek wszelkiego typu leżaków, rowerów wodnych, łódek oraz nader wystarczający kawałek prywatnej plaży. Pokoje i łazienki są przestronne i dobrze wyposażone, a klimatyzacja pozwala na wytchnienie po gorącym dniu. Samo zorientowanie budynków kompleksu hotelowego, a zwłaszcza kierunek, w którym otwiera się on na plażę pozwala na godne uwagi obserwacje nocnego nieba (być po tej stronie świata i nie zobaczyć Krzyża Południa, czy odwróconego „do góry nogami” księżyca byłoby stratą). Posiłki smaczne, a w bufecie zawsze do wyboru jest wiele opcji, które umożliwiają skomponowanie tego, na co akurat ma się ochotę. Bufetowi niewiele ustępuje bar z dość pokaźną kartą różnorakich drinków (w tym również w wersji soft). Wieczorami natomiast można oddać się śpiewom i tańcom zapewnianym przez animatorów. I tutaj warto zwrócić uwagę na synergię kultur, której doświadczyć można chyba wyłącznie tutaj. Hindusko-Afrykański miszmasz tańców, śpiewów, zapachów i smaków bogato dokłada do unikalności całego doświadczenia pobytu na wyspie.
Pokaż wszystkie opinie

Mauritius - pogoda

Grudzień

26

°C

Średnia temperatura w ciągu dnia

tło

Zainspiruj sie! Więcej o Mauritiusie na naszym blogu.

Więcej
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem