Wszystkie kwiaty Północy

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
• Maastricht – najstarsze miasto Holandii i symbol Unii Europejskiej • Zelandia z najpiękniejszym holenderskim ratuszem • Rotterdam – największy port świata • Amsterdam – cudowna lekkość bytu i wspaniałe dzieła Rembrandta • Wiatraki z Kinderdijk • rejs po kanałach Amsterdamu • Haga – polityczne centrum Holandii • Aalsmeer – największa giełda kwiatowa świata • Projekt Delta – wygrana walka człowieka z żywiołem wodnym • Tama Maeslantkering nad Morzem Północnym • Volendam, Marken – tradycyjne wioski rybackie • Fryzja: Aufsluitdijk – kraniec Holandii czyli suchą stopą przez Morze Północne • Park Narodowy Lauwersmeer z Morzem Wattowym • Pałac w Apeldoorn – holenderski Wersal

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Wylot na lotnisko w Eindhoven (Holandia). Po przylocie transfer do hotelu i zakwaterowanie. Po południu ok. 15-16 przejazd do Maastricht, uważanego za najstarsze miasto w Holandii. Spacer po mieście, podczas którego zobaczymy główny rynek Markt i wiele pozostałości dawnych fortyfikacji. Powrót w okolice Eindhoven na nocleg. (trasa ok. 200 km)
Uwaga! Zakwaterowanie ok. godz.14, zgodne z rozpoczęciem doby hotelowej (klienci przylatujący w godzinach porannych - możliwe oczekiwanie w recepcji na pokój).

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku zachodniego wybrzeża Holandii do Middelburg. Spacer po stolicy holenderskiego regionu Zelandia z najpiękniejszym ratuszem w kraju. Przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża, przez gigantyczne tamy i ruchome zapory, które razem tworzą „Projekt Delta” chroniący kraj przed powodzią. Przystanek przy Delta Expo, wystawie multimedialnej przedstawiającej projekt. Na koniec dotrzemy do słynnej tamy, która jest największą ruchomą konstrukcją na Ziemi. Każde z jej dwóch ramion ma wymiary wieży Eiffela. Tama Maeslantkering stanowi jedno z ogniw ogromnego systemu przeciwpowodziowego, który chroni Holandię przed zalaniem. Dzień zakończymy w Rotterdamie, gdzie znajduje się największy port przeładunkowy świata. Jest to najnowocześniejsze holenderskie miasto, które najlepiej podziwiać z Euromastu (wieży widokowej z obrotową windą, która dociera na wysokość 185 m). Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Rotterdamu. Dla chętnych kolacja (dodatkowo płatna u pilota). Trasa ok. 350 km

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/*** - położone poza centrum miast lub w miastach satelickich, na trasach pomiędzy zwiedzanymi miejscowościami - (7 rozpoczętych dób hotelowych w okolicy miast: Eindhoven - 2, Rotterdam - 1, Haga/Amsterdam - 3, Groningen – 1).
Do dyspozycji gości
w hotelach restauracja, bar, często lobby z TV.
Pokoje
2 – os. (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne lub w formie bufetu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, przejazdy komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania kontynentalne, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przejazdów komunikacją miejską, usług przewodników lokalnych, TOUR GUIDE SYSTEM. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 190 EUR (płatne obligatoryjnie na miejscu u pilota) taksy turystycznej ok.14 EUR (płatna w hotelach na miejscu), dodatkowych posiłków - koszt 1 obiadokolacji ok. 18 EUR.(możliwe do zakupienia na miejscu u pilota) oraz innych wydatków osobistych. W terminach od połowy marca do polowy maja wizyta w ogrodach kwiatowych Keukenhof (dodatkowo płatna ok. 20 Eur).
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.