Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przepiękny kraj i super wycieczka. Warto zwiedzic i napić się piwka z granatem. Agrafki mega przeżycie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Kraj. Piękna miejscowość Stary Bar. Kotor przepiękny stare miasteczko ma swój urok. Wejście na mury 15 EUR. Szkoda ze nie ma więcej czasu aby wspiąć się po schodach tam wysoko. Mało czasu wolnego.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zakochałam się w tym niewielkim kraju,sama mieszkam blisko gór z okna widzę Śnieżkę lecz Czarnogóra mnie urzekła
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Do Czarnogóry jeszcze pojedziemy. Ta wycieczka to jej przedsmak. Piękne miejsca, cudowne. Czysty kraj, nastawiony na turystów, tania kawa, w ogóle przystępne ceny. Super kierowca, który nas wiózł agrafkami. Ekstra rezydent Piotr, który z nami podróżował 7 września. Jeszcze kolacja w górach :) Warto było wyruszyć 4.35 i wrócić późno. Chociaż i tak było krótko - dlatego wrócimy tam z inną wycieczką