Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Ochryda – perła Macedonii

5.6/6 (192 opinie)
5.6/6
(192 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    IZABELA, Bielsko-Biała 05.07.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Miałam pecha, bo wycieczka do Macedonii odbywała się podczas intensywnego deszczu. Było szaro i mgliście. Rejs statkiem o Jeziorze Ochrydzkim w takich warunkach nie miał żadnego uroku. Widoki za mgłą, a lazurowej wody nie dane nam było zobaczyć. Cerkiewki nad brzegiem jeziora, mimo że zalane deszczem, prezentowały się urokliwie. Miasto Ochryda miało swój urok, uliczki cudne., mnóstwo przytulnych kawiarenek , w sam raz na pyszną kawę i przeczekanie deszczu. Najbardziej zadowolone z wycieczki były panie, które kupiły sobie biżuterię z macedońskich pereł. U jubilera deszcz nie padał.

    2.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sebastian, Oława 02.06.2025 | Termin pobytu maj 2025

    Sama wycieczka w miarę ok, ale pilot szkoda gadać. Spóźnienie pół godziny bez słów wyjaśnienia, autobus całkowicie nie nadawał się na tego typu podróż, uszkodzone siedzenia, uszkodzona klimatyzacja.

    2.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wiesław, Potępa 19.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Jedyny jaśniejszy promyczek ze wszystkich wycieczek fakultatywnych ale i tak za bardzo przeładowany program.

    2.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    BARBARA, RUDA SLASKA 01.07.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Nie jestem zadowolona z wycieczki . więcej godzin w autokarze niż zwiedzania. program bardzo mało atrakcyjny. zero przekazania wiedzy ,