Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o „Tajlandia Europy” – Góry Przeklęte i Jezioro Koman 

5.6/6 (187 opinii)
5.6/6
(187 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Katarzyna, Dąbrowa Górnicza 18.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka cudowna. Widoki prześliczne i zaskakujące. Opowieści przewodnika na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    WALDEMAR, WARSZAW 29.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Piękna wycieczka w górzystą część Albanii. Krajobrazy godne polecenia. Kąpiel w górskim potoku robi wrażenie (ok 14 oC). No i pstrąg bardzo dobry.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Katarzyna, --- 22.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Program wycieczki zorganizowany profesjonalnie. Pani przewodnik cudowna 😍 Rejs po jeziorze Koman i widoki na góry to coś co zostanie ze mną już na zawsze 😍❤️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Barbara, WOLA 02.07.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Przepiękne widoki jezioro Koman fenomenalne pyszne jedzenie w ramach wycieczki ,ogólnie wycieczka udana Polecam!