Opinie klientów o Co najlepsze na południu? Gjirokastra i Saranda!

5.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dominik, Zwoleń

Polecam każdemu wycieczkę do Gjirokastry i Sarandy. Pani Karolina - rezydent potrafi niesamowicie opowiadać o miejscach przez które przejeżdżaliśmy ale i również w których byliśmy. Widać, że ma ogromną wiedzę i robi to co kocha. Widoki które mieliśmy okazję zobaczyć zapierały dech w piersiach. Miasta z historią, które są niezwykle urokliwe. Serdecznie polecam każdemu wycieczkę.

6.0/6

Joanna, Poznań

Naprawdę warto! Wiedza Pani Karoliny ogromna. Sympatyczna atmosfera! Piękne krajobrazy, bogactwo przyrody, urokliwe trasy i mijane miejscowości. Gjirokastra przepiękna. Saranda mocno turystyczna ale także urokliwa, dla każdego coś.

4.5/6

Iwona, Łódź

Świetna wycieczka, całodniowa, przy temperaturze >32 st bym nie pojechała, ale poniżej bardzo warto. Przepiękna krajobrazowa trasa przez góry z nieziemskimi widokami na zatoczki morza Jońskiego. Długo w autokarze (prawie 3h), ale z klimą i przy opowieściach P.Karoliny o zwyczajach w Albanii - bardzo polecam. Pani Karolina wie wszystko! ;-) Saranda gorąca, ciasna i dużo ludzi. Krótki pobyt na plaży i w okolicznych sklepikach, fajnie być ale szału nie ma. Gjirokastra - tu już trzeba być. Przepiękne miasteczko z ciekawą historią, cudne uliczki, piękny zamek, ciekawy obiad wspólny. Warto wydać EUR, nawet dzieci zadowolone (10 i 19).