Opinie klientów o Nesebyr - bułgarski Dubrownik

4.5 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.2
Pilot
4.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ANNA, Jarocin

Nessebyr to konieczny punkt wyprawy. Piękny w dzień i w nocy. Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany. Przewodniczka ciekawie opowiada historię miasteczka ale też Słonecznego Brzegu jeszcze po drodze w autokarze. Polecam skorzystać.

6.0/6

Patryk, Toruń

Piękne miasto, wspaniałe cerkwie i zabytki. Położenie wręcz bajkowe. Dużo restauracji, gdzie można zjeść pyszne owoce morza.

5.0/6

Katarzyna, Łódź

Bardzo fajna i ciekawa wycieczka zajmująca pół dnia. Minus za fakt że mieliśmy zamówioną wycieczkę przez internet na konkretny dzień. Dowiedzieliśmy się że nie mamy zagwarantowanego miejsca mimo że wykupiliśmy ją wcześniej, na szczęście znalazło się jeszcze wolne miejsce.

3.5/6

Aneta, Horyniec-Zdrój

Położenie i sam wygląd miasta super. Jednak przewodnik nie wczuł się za bardzo w rolę, za wiele nie pokazał, dał nam za to dużo czasu wolnego. Mało zwiedziliśmy. Jedyny plus to degustacja win, które były pyszniutkie.