Opinie klientów o Bułgaria poza utartym szlakiem - jeep safari

5.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Grabowno Małe

Jeepy - bardzo udana wycieczka, warto! Najpierw dojazd na miejsce autokarem lub od razu jeepami (jeśli jest mniej ludzi). Na miejscu rozłożenie ludzi po autach i dynamiczna jazda po górach i lasach z atrakcjami towarzyszącymi :D, strzelanie z łuku i wiatrówki w lesie, pokaz i mini degustacja w wiosce, pyszny obiad w restauracji na koniec. Bardzo udana zabawa, lepiej wziąć buty sportowe i ubranie, które można pobrudzić ;) Dimo zabawny, dobrze mówiący po angielsku i tłumaczący plan zabawy na początku spotkania. Na koniec możliwość zakupu zdjęć i nagrania z wycieczki. Bardzo polecamy!

5.0/6

MIROSŁAW ROMAN, BYDGOSZCZ

Ogólnie bardzo udana. Jedną z atrakcji był prowadzący. Showman nie do podrobienia:). Ponadto guziki UAZ z demobilu armii bulgarskiej.