Opinie klientów o Mostar i Medugorje – dwa oblicza Bośni i Hercegowiny

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Bieruń

Szczerze polecamy , wycieczka wymagająca , wejście na górę objawień w Medugorje nie należy do łatwych ale warto . Przewodniczki bardzo ciekawie opowiadały historię miejsc wiele można się dowiedzieć .

6.0/6

Elżbieta, 55-216

Wycieczka fachowo zorganizowana, pokazane najatrakcyjniejsze i najpiękniejsze miejsca. Ciekawie opowiedziane historie związane z danym miejscem. Poszanowane religijne potrzeby członków wycieczki ( czas na modlitwę i wyciszenie).

6.0/6

Katarzyna, Warszawa

Trafiła się nam idealna pogoda. Nie było żaru dlatego można było spokojnie zwiedzać. Wycieczka trwa od ok 7.30 a powrót tak o 19. Mnóstwo ciekawych informacji od pilota. Niesamowite widoki. Polecam :) To trzeba samemu zobaczyć

6.0/6

Małgorzata, ---

Super Pani przewodniczka, ciekawie opowiadała o Mostarze. Mieliśmy ogromne szczęście bo w dniu kiedy byliśmy odbywały się zawody z mostu. Z wysokości 25 metrów mężczyźni i kobiety skakali do przeczystej rzeki Neretwy. Ciekawe miasto, pyszne jedzenie w restauracji nad rzeką. (we własnym zakresie)