Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super przewodnik bardzo kompetentna osoba dużo ciekawie opowiada czas bardzo szybko mija Wrażenia po wycieczce nie zapomniane
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawa wycieczka, z możliwością powrotu do hotelu wodną taksówka w różnych godzinach w zależności od potrzeb 🙂 fajna pani przewodnik, ciekawie opowiadała. Dubrownik piękny, choć bardzo zatłoczony.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
W Dubrovniku, gdzie mury wznoszą się w niebo, Czeka przygoda, co zachwyca każdego. Stare Miasto w słońca blasku lśni, Tu historia i morze łączą swe sny. Kroczysz po bruku, średniowieczny duch, Forty i wieże strzegą każdy ruch. Murów spacer — widok zapiera dech, Zatoka pod tobą, jak morski śpiew. Zamki, pałace, tajemnic pełne, W każdej uliczce czeka coś niezmienne. Zejdź na port, gdzie łódź falami kołysze, W Dubrovniku serce bije ciszej. A gdy wieczorem miasto się złoci, Nad Adriatykiem księżyc się toczy. Ta wycieczka, w słońca promieniach, Zostanie w sercu jak wieczna pamiątka w kamieniach! Cudowna wycieczka! Polecamy każdemu!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka bardzo udana.Przewodnik po Dubrowniku opowiadał historię miasta w sposób dowcipny i humorystyczny a nie przedstawiał tylko suche faktu.Fakty były również podane ale w sposób humorystyczny..Nie mżna się było nudzić.Dobre zgranie czasowe autobusów z promem.