Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, najjaśniejszym punktem była przewodniczka - pani Karolina, która z humorem zaznajomiła nas z życiem i historią Dubrownika. Piękna architektura, mnóstwo zabytków oraz wspaniałe widoki. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, a po intensywnym spacerze mieliśmy do dyspozycji ok. 3 godziny czasu wolnego. Warto usiąść wtedy w jednej z kawiarni lub zakupić pamiątki. Można również za dodatkową opłatą przejść się po murach miasta, wjechać kolejką na wzgórze lub popłynąć w rejs statkiem.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo dobra, zabawna narracja przewodniczki - dużo informacji dotyczących historii ale nie tylko w ujęciu wielkich wojen - przedstawienie codziennego funkcjonowania miasta i ludzi w różnych epokach, dużo anegdot zapadających w pamięć. Minimalnie za mało czasu wolnego, ale i tak świetnie się bawiliśmy.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ładne miasto, z historią, tylko bardzo dużą ilość turystów. Ceny w samym centrum wysokie, poza murami można coś zjeść w rozsądnych cenach.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dubrownik trzeba zobaczyć. To miasto majestatyczne, ale jednocześnie urokliwe, z dużą ilością uliczek, w których można się zgubić. Naszpikowane sklepami, restauracjami z wysokimi cenami. Warte zobaczenia. Odchodząc od głównej ulicy, wędrując po bocznych uliczkach, można poczuć klimat miasta . Polecam.