Opinie klientów o Hvar - Wyspa słońca, wina i lawendy

5.7 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Emilia Ewa, Warszawa

Bardzo chętnie wrócimy. Jest to jeszcze fragment prawdziwej Chorwacji. Wyspa bez lotniska chroni wyspę przed turystyką masową.

6.0/6

Małgorzata, Łódź

Cała, wyspa jest piękna, miasteczka mają swój urok i klimat, przypominają Wenecję przez te wąskie uliczki. Super przewodnik i rezydent, który cały czas towarzyszył nam przy odkrywaniu uroków miasteczek Stari Grad czy Hvar. Trasa nie męcząca wręcz ekscytująca z piękną panoramą na miasta i super widokami, czas wolny na samodzielne zwiedzanie, bądź odpoczynek w kawiarni. Wycieczka na 💯% godna polecenia. Nie ma się nad czym zastanawiać tylko jechać.😀

6.0/6

Dorota, Warszawa

Przepiękna wycieczka po wyspie z niesamowitymi widokami. Oczywiście jedliśmy lawendowe lody! Jedyny minus to duże temperatury. Może we wrześniu jest mniejsza temperatura?

6.0/6

Robert, Warszawa

Trochę za mało czasu na w mieście Hvar ale ogólnie super. Dobry przewodnik i rezydent Pan Hubert który dużo opowiadał po drodze ciekawostek.