Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Split i Trogir - śladami Dioklecjana
5.3/6 (25 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam wycieczkę fakultatywną do Splitu i Trogiru, w trakcie której przenosimy się w czasy antyczne oraz panowania Wenecjan w Dalmacji. Informacje przekazane przez lokalnych przewodników zachęcają do odwiedzenia tych miast kolejny raz, ale na dłużej.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Trogir bardzo ładne miejsce, pyszne jedzenie. Koniecznie do zobaczenia. Split typowo miejsce turystyczne z dużą ilością ludzi.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka warta udziału. Bardzo ciekawa Panie przewodnik. Ciekawy program. Uważać na spacery w upale.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ok. Przewodnik wycieczki przygotowana bardzo dobrze, opowiadała w sposób interesujący. Długi czas dojazdu i powrotu, przeszkadzała wysoka temperatura. Mimo wszystko warto się wybrać na zwiedzanie z przewodnikiem.