Opinie klientów o Cypr Północny w pigułce

4.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.4
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BARBARA, BYDGOSZCZ

ciekawe doznania- jedyna na świecie stolica podzielona granicą i należąca do dwóch państw, port w Kyrenii i zamek-super, w wiosce Bellapais sok z wyciskanych pomarańczy - pyszny szczególnie dobrze smakował po zwiedzaniu opactwa, oczywiście nasz pilot Pani Ewa przekazała nam mnóstwo wiadomości w ujęciu historycznym i bieżącym,

6.0/6

Gabriela, Knurów

Wszystkim szukającym czegoś więcej od pobytu polecam to miejsce. Odrobina luksusu, czyste i duże pokoje, obsługa na najwyższym poziomie i w pakiecie przepiękne widoki. Plaza przy basenie jak z bajki. Jeśli wciąż się zastanawiasz to już nie musisz :) Polecam :)

6.0/6

Ewa Katarzyna, Włocławek

Profesjonalnie, miło ciekawie,warto było zobaczyć,posłuchać,człowiek całe życie się coś nowego dowiaduje.

5.0/6

Dorota, ---

Bardzo ciekawa wycieczka, mozna sporo dowiedzieć się i zobaczyć na własne oczy kawałek historii, też tej najnowszej. Nikozja w sumie najmniej ciekawa, może za krótko, albo za mało, trudno stwierdzić. W takim wydaniu można by spokojnie pominąć ten element lub zrobić z nim coś wiecej/innego pokazać.