Opinie klientów o Famagusta i Varosha

5.9 /6
10 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alina, Rzeszów

Wyjątkowa i ciekawa wycieczka, niezwykle interesujące fakty z najnowszej historii Cypru przekazane przez rezydenta - pana Tomka, możliwość krótkiego pobytu na terenie Cypru Północnego i porównana tej rzeczywistości z Cyprem Południowym. Polecamy !!!

6.0/6

WŁODZIMIERZ, JAWORZNO

WYCIECZKA DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH HISTORIĄ, ZWŁASZCZA NAJNOWSZĄ. ZDECYDOWANIE DOBRZE POPROWADZONA PRZEZ KOMPETENTNEGO REZYDENTA, KTÓRY CIEKAWIE I BEZ ZBĘDNYCH "WYCIECZEK" NATURY POLITYCZNEJ OPOWIEDZIAŁ O HISTORII I CZASIE OBECNYM.

6.0/6

SŁAWOMIR, PRZEMYSL

Wycieczka po tej smutnej historii Cypru ale niezwykle inspirująca i dająca nadzieję na przyszłość. Wcześniej nie miałem pojęcia, że Famagusta i jej dzielnisa Varosha była największą riwierą Europy zabawiająca największe gwiazdy w latach 60-tych i 70-tych. Historia wspaniale opowiedziana przez naszego rezydenta pana Tomka. Jego wiedza na temat tej historii jest niesamowita.

6.0/6

Dorota, ---

Famagusta i Varosha szczególnie rewelacja. Kawał historii do obejrzenia i przemyślenia. Warto pojechać.