Opinie klientów o Śladami Afrodyty i mitów

5.1 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alina, Rzeszów

Wycieczka warta polecenia, ciekawe historycznie miejsca, szczególnie Park Archeologiczny - Pafos i piękna plaża Afrodyty.

6.0/6

DANUTA, RUMIA

Wspaniała Pani Ewa, przewodniczka mieszkająca od wielu lat na Cyprze , posiadająca dużą wiedzę historyczną oraz ogólną o zwiedzanych miejscach. Cudowne doznania: wspaniałe krajobrazy , świetnie zachowane starożytne mozaiki oraz budowle, wprowadzają w nas melancholię i nostalgię. Cypr współczesny również atrakcyjny. Wspaniała wycieczka. Polecam.

6.0/6

BARBARA, BYDGOSZCZ

zwiedziliśmy znaczny kawałek południowej części wyspy, poczynając od antycznego miasta Kourion z jego wykopaliskami, następnie miejsce gdzie wynurzyła się Afrodyta z przepiękną plażą. Warte zobaczenia są też mozaiki w Paphos - tutaj znowu musimy pochwalić pilota Panią Ewę za niesamowitą wiedzę

5.0/6

Katarzyna, Szczejkowice

Wycieczka była ogromie kształtująca i oczarowała nas widokami , opowieściami oraz cudowna plaża Afrodyty i wszystkie miejsca wykopalisk. Nasza przewodniczka p.Ewa była super