Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Albania - orientalny smak Europy

5.2/6 (62 opinie)
5.2/6
62 opinie
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Barbara, Nowy Dwór Gdański 22.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Wycieczka do Albanii to niezapomniane wrażenie. Jakże odmienny świat od naszego. Historia tego kraju !!! - niezwykła. Zwiedziliśmy miasto Szkodra, Muzeum Komunizmu, Zamek Rozafa z widokiem na jezioro Szkodra Ciekawe opowieści przekazała nam cudowna rezydentka Pani Kamila wraz z przewodnikiem albańskim ( niestety nie pamiętam imienia) , który mówił po polsku :). Warto pojechać , zobaczyć, posłuchać ! Polecam!!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Mala Mi 20.12.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    rewelacja, bardzo ciekawa wycieczka, można poczuc dzika Albanie - w drodze mala przygoda z lokalna mafia, ale wszystko skończyło sie dobrze, Kamila przewodniczka rewelacyjna !! razem z Albanskim przewodnikiem Marsidem tworzyli niezapomniany duet

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zbyszko Andrzej, Czapury 26.09.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Super hotel Super jedzenie ładna plaża tylko czarny piasek animacje cały dzień po francusku okazja nauczyć się języka

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Paweł, Poznań 10.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    wycieczka zgodna z opisem,rezydent bardzo ciekawie opowiadał, transport ok ogólnie bardzo ciekawy program