Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Kotor - Montenegro Tour

5.4/6 (29 opinii)
5.4/6
29 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    IG @anna.biernacka.rygiel.pl 19.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Bardzo przyjemna wycieczka - piękne miejsca, cudowne widoki, dużo czasu wolnego. Polecam wziąć wygodne buty, bo w Kotorze na starówce jest ślisko.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anna Emilia, Wrocław 24.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Przepiękne widoki, warte zobaczenia. Trochę adrenaliny podczas wjazdu na górę tzw. agrafkami. Ciekawe miejsca. Polecam.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Aldona, Jejkowice 15.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka bardzo ciekawa. Fajny przewodnik , który bardzo ciekawie opowiadał . Dużo fajnych emocji podczas wjazdu serpentynami na punkt widokowy na Zatokę Kotorską .

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dariusz, Sierpc 23.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Wycieczka ciekawa, choć mogłaby obejmować Budvę, koło której i tak się przjeżdża oraz jakiś foto przystanek na wyspę Matki Boskiej ze Skały,