Opinie klientów o Kaniony Czarnogóry

5.8 /6
17 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Justyna, Warszawa

Coś pięknego, to trzeba zobaczyć. Niesamowite widoki. Przepiękne kaniony. Wspaniałe kolory rzeki Tara. Długa droga, bo 450km w autobusie, żeby dostać się aż do granicy z Bośnią na północy, ale warto! Park narodowy Durmitor z jeziorem Czarnym również ciekawy widok podobny nieco do naszego Morskiego Oka.

6.0/6

artur, Piotrków Trybunalski

piloci wycieczkowi super, bardzo ładnie opowiadają o miejscach w które się przemieszczamy i kierowcy autobusów też super, opanowani za kierownicą i nie nerwowi.

6.0/6

Iwona, Skarżysko-Kamienna

Cudowne miejsca, do tego znakomity przewodnik - rodowity mieszkaniec Czarnogóry, doskonale znający swój kraj, jego historię, obyczaje, świetnie mówiący po polsku i do tego z nieprzeciętnym poczuciem humoru i dystansem zarówno do siebie, jak i swojego kraju.

6.0/6

Natalia, Wołomin

Genialna wycieczka dla miłośników gór! Widoki zapierają dech w piersiach. Zdecydowanie przewyższyło moje oczekiwania.