Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Odkryj północne wybrzeże Dominikany - szlakiem rajskich plaż
5.2/6 (91 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepsza z wycieczek fakultatywnych. Plaże przepiękne, ta hotelowa jest nie do porównania. Piękne widoki, ciepła woda, a o dziwo nie ma tak wielu turystów. Langusta smaczna, jednak ta, którą zjedliśmy w Don Gregorio na własną rękę była dużo lepsza. Pani pilot trochę pogubiona, zdania typu cytuję "jakieś stowarzyszenie czegośtam" nie do końca mi się podobały.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne plaże, niektóre kameralne a niektóre ogromne i rozległe. Jeziorko Dudu super - bardzo orzeźwiające
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
laguna, rajskie plaże i obiad na jednej z nich. Coś co się pamięta do końca życia... do tego chwila zadumy na cmentarzu na plaży.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Plaże jak z filmów, wycieczka dosyć męcząca nie polecam dla małych dzieci, ale dla osób 13 - 70 lat ze średnią kondycją fizyczna do zrobienia, osobiście polecam byłam zmęczona ale szczęśliwa