Opinie klientów o Odkryj północne wybrzeże Dominikany - szlakiem rajskich plaż

5.1 /6
33 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Patrycja, Bytom

Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć malownicze, rajskie plaże. Dodatkowo krótka trasa do pokonania łódkami.

6.0/6

Małgorzata Krystyna, Mniów

Piękne krajobrazy. Niesamowite widoki. Każda wycieczka pokazała nam nico inny pogląd na wyspę. Piękna roślinność, ciepła woda i niesamowite plażę. Polecam bardzo.

6.0/6

Wojciech, ---

Rajskie plaże są super. Polecam wycieszę bo jest fajnie, na luzie, mega dobry obiad. ładne widoki. Super pilotka opowiada o Dominikanie i dominikańczykach ich zwyczajach, nawykach, kulturze i zachowaniach. Ciekawie skrojony program wycieczki po rajskich plażach, obiad smaczny. Autokar bardzo fajny, kierowca uprzejmy, udostępnia wi-fi więc można wysłać zdjęcie z wycieczki do rodziny. Jak dla osób podróżujących z małym dzieckiem (niecałe 2 lata), wycieczka na luzie i akurat pod takiego maluszka. Nie umęczyliśmy się a było przyjemnie.

6.0/6

AGNIESZKA, PILA

Najpiękniejsze miejsca w północnej części wyspy, niesamowity obiad z owocowym deserem na plaży. Możliwość zaobserwowania życia mieszkańców Dominikany w czasie podróży. Idealna opieka rezydentek, które z pasją i szczegółowo opowiadają o każdej z wycieczek i ciekawostkach Dominikany.