Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Smaki Dominikany na City Tour - Puerto Plata

5.5/6 (129 opinii)
5.5/6
129 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marcin, Prawiedniki Kolonia 18.12.2025 | Termin pobytu grudzień 2025

    Ciekawa wycieczka. Najciekawsze miejsca Perto Plata, lunch w ranchu. Ciekawa starówka, twierdza. Kolorowe sklepy z pamiątkami.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Sławomir, --- 26.11.2023 | Termin pobytu listopad 2023

    Zwiedzanie niewielkiego klimatycznego miasteczka w kolonialnym stylu. Odwiedziliśmy miejscowego jubilera i oczywiście nie obyło się bez zakup pięknej unikatowej biżuterii . Potem wjazd na górujący nad okolicą szczyt Isabel de Torres z którego roztacza piękny widok. Następnie wizyta w destylarni z degustacją i możliwość na kolejne zakupy, tym razem rumu. Ceny zdecydowanie atrakcyjniejsze niż na lotnisku :). I jeszcze krótki wypad do okolicznego marketu w którym warto kupić ekstrakt wanilii i krem ze ślimaka. Całość zakończona smacznym lunchem.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Adam, Rybnik 24.02.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Degustacja czekolady i rumu , odwiedzenie wytwórni biżuterii z bursztynu i larimaru .Fajne tętniące zyciem miasto.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Andrzej, 17.12.2025 | Termin pobytu grudzień 2025

    Wycieczka jak dla mnie zbyt komercyjna, bardziej po kątem zakupów niz poznania smaków Dominikany, ale pierwsza część czyli wjazd na górę Isabel de Torres i spacer po ogrodzie botanicznym bardzo udana