Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały przewodnik, wizyta w kościele i meczecie super. Niestety wizyta w centrum handlowym i perfumerii tylko po to aby zrobić zakupy, nie wnosi nic do wycieczki. Była to druga perfumeria, do której pojechaliśmy w czasie tego pobytu i ta w Hurgardzie niestety gorsza, czuliśmy się zmuszeni przez obsługę do kupowania, a gdy tego nie robiliśmy sprzedawcy nie ukrywali swojego oburzenia.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka szybko i po łebkach, byle tylko dojechać do zakontraktowanych punktów sklepowych. Meczet atrakcyjny, kościół nawet nie zabytkowy. Na targu spędziliśmy z 5 minut przechodząc między straganami i postój w zakontraktowanej knajpie.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawe zwiedzane obiekty,i ciekawe opowieści pilota o historii miasta i życiu tubylców,ogólnie dobrze spędzony czas.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka udana, relaksacyjna. Można poczuć klimat miasta ( zwłaszcza na targu rybnym;-)) Odwiedziny w perfumerii, zupełnie niepotrzebny punkt programu. Wizyta w sklepie na koniec zwiedzania źle zorganizowana.