Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jest to na pewno obowiązkowy punkt na mapie Egiptu. Wycieczka odbyła się według planu. Nie możemy napisać, że organizacja przerosła nasze oczekiwania, ale było ok.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tylko podróż autokarem na minus. (strasznie długa droga z Hurghady). Piramidy warte zobaczenia na żywo.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wycieczka powinna być dwudniowa gdy jedzie się np z hurghady, perfumeria była na siłę, zbyt długi czas w muzeum
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ok. Warto wstać i jechać 6-7 godzin aby zobaczyć na żywo Piramidy egipskie i Sfinksa,ale za mało czasu na ich zwiedzanie, winię organizatorów wycieczki.