Opinie klientów o Luxor - tajemnice starożytnego Egiptu

5.8 /6
43 
opinie
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, ---

Piękne miejsce, przynajmniej raz w życiu każdy powinien to zobaczyć, dodatkowe atrakcje typu wyroby z alabastru oraz papirusu również godne polecenia

6.0/6

DARIA ELŻBIETA, TORUŃ

Przewodnik bardzo dobrze mówił po polsku. Bardzo sympatyczny z dużą wiedzą. Był czas na zdjęcia , obcowanie z historią . Wszystko bardzo pozytywnie.

6.0/6

MARLENA, TRZCINIEC

Niezapomniane wrażenia. Pilot wycieczki ciekawie opowiadał. Jeden minus, dość duży, bo generujący dodatkowe koszty ok 100 zł za 4osobową rodzinę: wykupując wycieczkę przez internet w kosztach dodatkowych nie było informacji o przepływie łodzią za opłatą. Oczywiście nie był to obowiązek, ale z oferty wynikało, że jest to w cenie i nastawiliśmy się już na przeprawę Nilem.

6.0/6

Jarosław, Pietrzykowice

Niesamowite przeżycie- dotykanie historii i "oko w oko" z nią :). Wyjazd z hotelu wcześnie rano/ w nocy- przejazd przez pustynię i przez liczne punkty kontrolne. Jeden postój na kawę, toaletę. Po przyjeździe na miejsce najpierw zwiedziliśmy Zespół Świątyń Karnaku- wspaniałe kolumny, budowle.....Potem pojechaliśmy do Doliny Królów, gdzie zwiedziliśmy grobowce i Świątynię Hatszepsut. Po drodze byliśmy również w pracowni wyrobów z alabastru i wytwórnię papirusów. Po obiedzie przepłynęliśmy łódką przez Nil. Dużym przeżyciem były obrazki życia codziennego nad kanałem, gdy jechaliśmy autokarem- to tak jakby przenieść się w czasie ... Trudno opisać majestat budowli, zabytków- trzeba je zobaczyć i pomyśleć nad osiągnięciami architektonicznymi tamtych czasów... Powrót w godzinach późnowieczornych.