Opinie klientów o Luxor - tajemnice starożytnego Egiptu

5.7 /6
51 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krystian Łukasz, Czeladź 06.02.2024
Termin pobytu: październik 2023

Wycieczka, naprawdę przepiękna. Zorganizowana na najwyższym poziomie z najdrobniejszymi szczegółami. Dbałość o uczestników 100%.Polecam bo warto, aż nie do wiary że stworzył to człowiek.

6.0/6

Tomasz, Rumia 24.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Bardzo ciekawa wycieczka dla lubiących Starożytny Egipt. Piękne zabytki. Pilot oraz przewodnik bardzo kompetentni, opowiadający o życiu codziennym mieszkańców oraz ciekawostki historyczne. Piękne widoki Doliny Królów. Nie polecam dodatkowego wejścia do Tutenhamona- Nie warte swojej ceny. Trzeba nastawić się na dodatkowe wydatki związane z rejsem po nilu (niby dla chętnych) Dość trudna wycieczka dla rodzin z małymi dziećmi, ale do zrobienia. Nie polecam zabierać wózka dla dziecka.

6.0/6

Ewa, Łosice 14.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wejście do grobowca faraona... już na samą myśl człowiek przenosi się do starożytności. Grobowce faraonów i Karnak to miejsca niesamowite. W programie rejs po Nilu. Świątynia Hatszepsut też robi wrażenie, ale to ostatni punkt programu i człowiek jest po prostu zmęczony całym dniem zwiedzania i upałem. Ale warto!!!

6.0/6

JANINA, DUKLA 23.10.2022

Niesamowite miejsce warte odwiedzenia przez każdego. Pilot i przewodnik Mateusz świetnie znał język polski i interesująco opowiadał o każdym miejscu. Fantastyczna organizacja. Polecam