Opinie klientów o Luxor - tajemnice starożytnego Egiptu

5.7 /6
51 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Chełmża 27.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Super rezydent , ciekawa pełna emocji wycieczka . Długa podróż ale warta wrażeń . Do doliny królów warto przemyśleć które grobowce odwiedzić w cenie biletu są 3 ale jak się okazuje są do wyboru o czym nie wiedzieliśmy . Większość rzeczy z grobowców znajduje sie w Kairze .

6.0/6

Tomasz, Rumia 24.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Bardzo ciekawa wycieczka dla lubiących Starożytny Egipt. Piękne zabytki. Pilot oraz przewodnik bardzo kompetentni, opowiadający o życiu codziennym mieszkańców oraz ciekawostki historyczne. Piękne widoki Doliny Królów. Nie polecam dodatkowego wejścia do Tutenhamona- Nie warte swojej ceny. Trzeba nastawić się na dodatkowe wydatki związane z rejsem po nilu (niby dla chętnych) Dość trudna wycieczka dla rodzin z małymi dziećmi, ale do zrobienia. Nie polecam zabierać wózka dla dziecka.

6.0/6

Klaudia Betina, Sosnowiec 29.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Bogactwo zabytków na najwyższym poziomie , zarówno świątynie jak i grobowce przepiękne :) Luty jest świetnym miesiącem na zwiedzanie :)

6.0/6

Katarzyna, --- 03.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Moj numer jeden do zobaczenia w Egipcie. Nic dodać nic ująć - must to be. Wielkie stare świątynie, olbrzymie grobowce i grobowiec Tuttenhamona po prostu trzeba to zobaczyć.