Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Kair i piramidy w Gizie

5.3/6 (231 opinii)
5.3/6
231 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Jolanta, Gdańśk 06.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Super wyjazd choć, warto zaznaczyć, wymagający fizycznie - cała wycieczka z dojazdami to ponad 24 godziny z czego ok. 14 godzin w drodze. Muzeum Kairskie - czekamy na otwarcie nowej lokalizacji. W naszej ocenie za dużo ludzi wprowadzanych na raz co powoduje ogromny tłok, ścisk. I, pomimo słuchawek, bieg za "swoim" pilotem- serdecznie pozdrawiamy Ahmeda-duży plus za znajomość języka polskiego. W środku bardzo duszno. Generalnie bardzo ciekawa pozycja w planie wycieczki, ale wymagająca dłuższego czasu. Rejs Nilem, piramidy, perfumeria - na plus. Obiad - sugeruję zmianę miejscówki. Taras i widok na piramidy - na plus. Jedzenie i czystość - na minus. W sumie - warto się wybrać. Nie z małymi dziećmi w naszej ocenie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Klaudia, Robakowo 08.02.2025 | Termin pobytu styczeń 2025

    wycieczka dosyć wymagajaca jeśli chodzi o dojazd i czas trwania, ale warto. samo zwiedzanie dosyć szybkie

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Robert, Chodów 31.12.2023 | Termin pobytu grudzień 2023

    Wycieczki dobrze zorganizowane, pilot ciekawie opowiada (dobrze mówi po polsku). Co prawda do Kairu trochę długo się jedzie(dodatkowa godzina spędzona na punkcie kontroli dokumentów) ale warto.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marta i Sebastian 24.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie. Pan przewodnik zasługuje na szczere słowa uznania póz względem językowym i merytorycznym. Gorąco polecamy.