Opinie klientów o City tour El Quseir

4.1 /6
14 
opinii
Atrakcyjność programu
3.9
Pilot
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jerzy Karol, Warszawa

bardzo ciekawa wycieczka, choć zamiast wizyty w perfumerii woleliśmy zwiedzić stary port, najstarszy w starożytnym Egipcie

5.5/6

JAN, Wałbrzych

Daleko od hotelu, ale okazja ogładania widoków piaszczystch ale ciekawych. Podróż do przeszłosci w kosciele i otoczeniu. Radosne spotkanie z tubylcami, firmą perfum a także morskie menu. Zakupy na full. RELAKS EKSTRA. Pilot egipski uprzejmy i z wiedzą o swoim kraju. organizacja perfect !!!

5.5/6

Ewa, Chodzież

Wizyta w zwykłym, egipskim mieście to bardzo ciekawe doświadczenie. W naszej ocenie można byłoby nieco wzbogacić wycieczkę o dłuższy spacer po samym miasteczku.

5.0/6

Marzena Karolina, Warszawa

Spokojna wycieczka z dobrym obiadem w lokalnej rybnej restauracji. Duży wybór herbat, perfum, balsamów w odwiedzanym sklepie. Kościół i meczet bez szczególnego wrażenia. Pilot sympatyczny i opiekuńczy.