Opinie klientów o Dom delfinów - Samadai

5.8 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BARTOSZ, Wilkowo

Samadai to przepiękna rafa koralowa dość daleko od wybrzeża. Zarówno podróż autokarem do portu (około godziny) jak i rejs do Samadai (kolejna godzina) to czas który się nie nudzi i jest wart tego co można zobaczyć na miejscu. Mimo że delfiny nie pojawiły się w czasie kiedy tam byliśmy to miejsce do nurkowania jest magiczne i cała rodzina była zachwycona. Zdjęcia pod i nad wodą zachwycające. Jeśli nie macie czym robić zdjęć pod wodą to w trakcie wyjazdu od momentu wsiadania na łódkę do ostatniego wyjścia z wody obsługa przygotowuje zdjęcia i film z całej wyprawy koszt to 30 dolarów. Polecam.

6.0/6

Kasia

Super 💪 wycieczka widoki delfinów i pływanie z nimi mega przygoda a ta rafa piękna 🥰 Cała wycieczka trwała prawie cały dzień od 7 do 17 :) warto skorzystać

5.5/6

Robert, Świdnica

Snurkowanie wśród delfinów i pięknej rafy to niezapomniane wrażenia. Jedyny minus to dość mocne bujanie przy nawet niewielkich falach, co niektórym może popsuć zabawę.