Opinie klientów o Luxor i Karnak - tajemnice starożytnego Egiptu

5.2 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Magdalena, --- 28.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Luxor boski, ale 12 godzin w obie strony w autobusie. Autobus ze śmierdzącą toaletą i zepsutym fotelami, które na przykład same się opuszczały. Facetowi przede mną opuszczał się sam fotel i praktycznie ciągle „leżał mi na kolanach”. To była męka. Wszystko za szybko, totalna pogoń, 20 minut w każdym miejscu i lecimy dalej. Szkoda bo chciałoby się więcej i dłużej. Było bardzo ciepło w lutym, nie wyobrażam sobie tej wycieczki latem. Tam musi być z 50 stopni wtedy. Przewodnik Ziomek cały czas nas poganiał. Dobrze mówił po Polsku, ale taka gonitwa była, że coś strasznego. Wycieczka ma potencjał, ale nie w tym tempie. Natomiast same zabytki przepiękne.

4.0/6

Mariusz, Warszawa 21.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Ta niezwykła wycieczka zabierze was w podróż po meandrach historii Egiptu. A tam na serio to trochę trochę tak a trochę nie. Dowiecie się dużo w autobusie ale na miejscu to tylko w świątyni w Karnaku, a pozostałe miejsca już bez przewodnika. Wszystko za szybko, za daleko od hotelu (w najgorszym przypadku 8h). Brak czasu na zakupy trakcie zwiedzania, a czasami trochę strach jak dopadnie cię stado handlarzy (nie patrz im w oczy, oni żywią się twoim strachem 😜 ). Uwaga przy zwiedzaniu grobowców, zaduch I temperatura mogą sprawić że ten grobowiec będzie waszym grobowcem. Przewodnik merytoryczne poprawny. Mimo wszystko warte zobaczenia.

4.0/6

Justyna, Tarnowo Podgórne 02.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Wycieczka udana, ale nieco męcząca przez odległości jakie trzeba pokonać. Trochę za dużo handlu- alabaster i papirus- to nie manufaktury tylko punkty handlowe to trochę denerwujące.

4.0/6

Wioleta, Wojkowice 04.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Fajna wycieczka choć bardzo mecząca jechaliśmy około 5 godzin w jedną stronę. Przewodnik super przekazał informację, choć był trochę zakręcony ale w pozytywnie tego słowa znaczeniu.