Opinie klientów o Super Safari i spotkanie z Beduinami

5.4 /6
25 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wioletta Agata, Polkowice

Nie samowite przeżycie nie da się opowiedzieć to trzeba przeżyć😃😃😃😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😃😃😃😃😃😃😃

6.0/6

Mateusz, Nieszkowice Małe

Kolejny raz wybrałam w Egipcie tą wycieczkę! Przejażdżka jeepem, quadami, dla chętnych na wielbłądach. Możliwość zobaczenia prawdziwej pustyni w otoczeniu dawki adrenaliny.

6.0/6

Karolina Maria, Dąbrowa

Fajna i różnorodna wycieczka. Samochody dowożą wszystkich na miejsce zbiórki - tu warto mieć swoją arafatkę, którą panowie pomagają w odpowiedni sposób zawiązać :) Potem jazda do beduińskiej wioski na quadach - w przypadku dorosłych osób polecam brać samodzielnie quady, bo przy jeździe parami osobie z tyłu nie jest zbyt wygodnie. W samej wiosce można się dowiedzieć czegoś o beduinach, pojechać na wielbłądzie, a także kupić różne rzeczy.

6.0/6

Damian, Szczecin

Jazda quadami po pustyni dostarczyła mi dużo adrenalismy. Zwiedzanie i oglądanie pustyni podczas jazdy na quadami Było świetnym pomysłem. Po quadach była spokojna przejażdżka wielbłądem. To wszystko sprawił, że gdy wróciliśmy do hotelu to.z podnieceniem opowiadaliśmy o tej wycieczne innym urlopowiczom poznannym w hotelu.