Opinie klientów o Super Safari i spotkanie z Beduinami

5.4 /6
25 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wioletta, Kończyce Małe

Z czystym sumieniem mogę polecić wycieczkę " Super safari" warto się na nią wybrać, a najlepiej wykupić ją od razu w biurze podróży by była pewna i w dobrej cenie. Bardzo ciekawe przeżycie, piękne widoki, super przejażdżka kładami, pyszny poczęstunek na miejscu, a na koniec pokazy tubylców. Bardzo mile spędzony dzień. Poznanie kultury i tradycji ludzi, którzy muszą sobie radzić w trudnych warunkach. Polecamy również z dziećmi, nasze były zachwycone, córka 10 lat i syn 6 lat, który wciąż wspomina jazdę kładami po pustyni i mówi że to był najlepszy dzień na wczasach. Wybierzcie się i bawcie się dobrze!

6.0/6

Bartosz Andrzej, Wałcz

Super wyprawa na quadach, przejażdżka na wielbłądach, ładny zachód słońca i ciekawy pokaz w wiosce beduinów.

6.0/6

Jadwiga, Kraków

wspaniała zabawa, przejazd kładem dostarczył mi moc wrażeń, organizatorzy zadbali o dobra zabawę, pokazy tańców. Ciekawe informacje o tym jak płynie życie na pustyni, jakie rosną tam rośliny i w jaki sposób wykorzystuje się je w życiu - naturalna medycyna !!!!

6.0/6

Wioleta, Wojkowice

nie moje klimaty ale mężowi podobała się bardzo. W moim odczuciu więcej się czekało niż jechało kładami czy zwiedzało.