Opinie klientów o Super Safari i spotkanie z Beduinami

5.4 /6
25 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jagoda, Trzemeszno

Bardzo polecam! Najlepsza wycieczka na jakiej byłam ❤️ jeden z lepszych dni w moim życiu 😍 Zorganizowana każda minuta wycieczki! Jeepy, quady, wielbłądy, wioska Beduinów- tego nie da sie opowiedzieć to trzeba przeżyć 😍😍😍

6.0/6

Dariusz, Wałbrzych

Podróż Jeepami, Quadami, na wielbłądzie, znakomita kolacja (nadzwyczaj duży wybór) na pustyni w okolicy domostw Beduinów i ciekawe występy na zakończenie - wszystko to świetnie zorganizowane i pod super przewodnictwem naszego opiekuna Ahmeda.

6.0/6

Grzegorz Mirosław, Sosnowiec

Świetna wycieczka, bogaty program. Jest przejazd quadami, jeapami i na wielbłądzie. Zachod słońca na pustyni, kolacja , krotki pokaz fire show oraz wirujacy derwisz. Gorąco polecam.

6.0/6

DOROTA, SKIERBIESZOW

Wycieczka bardzo udana. Jazda quadami jeepami wielbłądami, animacje na miejscu. Oczywiście możliwość kupienia pamiątek leków przypraw. Piękny zachód słońca.