Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jak dla mnie najatrakcyjniejsze w tej wycieczce to jazda na quadach. Jeep to już mniejsza atrakcją. Jeżeli chodzi wielbłądy to tu już tylko chwilowa przejażdżka także duży niedosyt. Ale mimo wszystko polecam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Safari fajne. Duża różnorodność atrakcji czyli qady, jeepy, wielbłądy itd. Mąż i syn ogólnie zadowoleni.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wspaniała zabawa, przejazd kładem dostarczył mi moc wrażeń, organizatorzy zadbali o dobra zabawę, pokazy tańców. Ciekawe informacje o tym jak płynie życie na pustyni, jakie rosną tam rośliny i w jaki sposób wykorzystuje się je w życiu - naturalna medycyna !!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
nie moje klimaty ale mężowi podobała się bardzo. W moim odczuciu więcej się czekało niż jechało kładami czy zwiedzało.