Opinie klientów o Super Safari i spotkanie z Beduinami

5.5 /6
30 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Adrianna, Rybnik 09.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Tak chyba to wygląda w Egipcie ale ten handel i handel jest dość męczący! Quady zużyte ale wycieczka bardzo fajna.

4.0/6

Marzena, Kołobrzeg 24.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

zbyt długa trasa od hotelu; długie oczekiwanie na przystanku na inne hotele, zbyt rozciągnięte w czasie;

4.0/6

Jakub, Biebergemuend 06.02.2024
Termin pobytu: listopad 2023

No cóż, to jak długa trasa czeka was żeby w ogóle do wycieczki dojechać, zależy od położenia waszego hotelu, dlatego tego nie oceniam. Ogólnie tutaj również nie obyło się bez marnowania czasu turysty. Najpierw godzina jazdy do baraku w którym czekaliśmy godzinę na kanapach, żeby ruszyć dalej. W tym czasie niby to tłumaczyli co nas czeka, ale wszyscy wiedzieliśmy co nas czeka więc mogliśmy szybciej ruszyć. Następnie dojazd przez pustynie do wioski. Stłoczeniu na tyle samochodu terenowego w osób tyle, że kierowca powinien mieć prawo jazdy na autobus jechaliśmy przez nierówne pustynne drogi. Po drodze czekał nas jeden przystanek na zdjęcia, a potem dawaj do wioski, gdzie duży plus, były kozy. Przejazd quadami po pustyni był dość nudny i ekscytujący jednocześnie. Nudny bo jechaliśmy w rzędzie i poza kurzem mało było widać. Ekscytujący bo cały czas się zastanawiałem czy ten quad w ogóle dojedzie. Duży plus za zachód słońca, oraz kolacje która była na prawdę smaczna, chyba najsmaczniejsza ze wszystkich, które w Egipcie jadłem. Do tego beduińska apteka, całkiem ciekawa, wciąż żałuję, że nie kupiłem takiego białego proszku, bo w hotelu był trzy razy droższy. Na koniec pokazy, wszystko ogólnie całkiem spoko.

4.0/6

Urszula, Zielonka 01.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Fajna inicjatywa, niestety w 100% zrobiona pod turystów. Jeśli ktoś chce czegoś więcej niż inscenizowana wioska Beduińska, kilka km na quadzie i czy kilkanaście metrów na wielbłądzie to impreza nie dla niego. Z drugiej strony te kilka km na quadzie jest naprawdę fajne, samochody terenowe też, no wielbłąd nada to tylko kilkanaście metrów przejażdżki, ale to jedyna poważna nazwijmy to wtopa organizacyjna. Za to polecam "aptekę", która jest niesamowitym show, i jedzonko, nosz potrafią mięsko z grilla, oj potrafią. Szerszy opis o wycieczce w ogólnym opisie imprezy w ocenie imprezy.