Opinie klientów o Katamaran Liberty

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Bartosz, Raciąż 29.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Relaks i zabawa w jednym! Mamy dlugi rejs statkiem gdzie na najnizszym pokladzie (znajdujacym sie pod woda) mozemy ogladac rafe koralową, na najwyzszym (pokladzie slonecznym) mamy DJ-a z fajna muzyka, mozna sie opalac, relaksowac i podziwiac piekne widoki (a takze potanczyc). Mamy snorkeling i nurkowanie z czego naprawde warto skorzystac! W trakcie nurkowania- dodatkowo platna sesja zdjeciowa i film wideo, ale naprawdę warto mieć taką pamiątkę. Bardzo smaczny obiad jest w cenie a napoje bezalkoholowe są bez limitu przez caly rejs. Bardzo fajny, relaksujący czas!

6.0/6

Grzegorz, Warszawa 06.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Super, a opiekun wręcz fantastyczny. Co zaoferowano to było. Dostęp do wszystkiego na katamaranie - napoje, jedzenie. Obsługa katamaranu OK. Czas w wodzie i bezpieceństwo bez zarzutów.

4.5/6

GRZEGORZ, Okuniew 19.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Ogólnie oceniam wycieczkę pozytywnie. Ciekawe doznanie a "podróż" pod wodę bajeczna. Widoki nie do zapomnienia. Jak dla mnie zdecydowanie za krótko było nurkowanie pod wodą ( w piance i z butlą). No i mogli by instruktorzy bardziej postarać się o dezynfekcję....... ustników bo są one wielokrotnego użytku i jeden po drugim używa ten sam!!!