Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna wycieczka. Dużo atrakcji w wodzie i na lądzie. Wszystkie atrakcje opisane w ofercie były dostępne. Snurkowanie, nurkowanie dla chętnych. Wszędzie mili ludzie. Sama Wyspa Utopia dostarcza bardzo dużo wrażeń i atrakcji. To trzeba przeżyć i zobaczyć.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawy program, wspaniały pilot mówiący w języku polskim, widoki i nurkowanie. Tak, jak w opisie. Obiad na plaży i sama plaża super. Możliwość zrobienia pięknych zdjęć. Przyjazna atmosfera i dobra zabawa!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam. Nie zapomniane wrażenie. Nurkowanie z instruktorem między rafą koralową . Rejs łodzią ze szklanym dnem. Pływnie na bananie i sofie za motorówką (polecam sofę). Cały czas toważyszy fotograf (zdjęcia dodatkowo płatne.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nurkowanie, snurkowanie, cudowna rafa, żółw, krowa morska, murena, niezliczone ryby. Piękna rajska wyspa